تور كيش
تور كيش

سرزمين طلايي در شرق جهان كه پر است از معبدهاي رنگ‌به‌رنگ، قشنگ و چشم‌گير در وسط جزيره‌ها، جنگل‌ و كوه‌هاي سبز و آبي كه در همين روزهاي سرد پاييزي آب و هوايي آرام، معتدل و دلنشين بهاري دارد اكنون كه سال‌هاست نامي آشنا براي گردشگران پاييزي است. اينجا سرزميني ديدني به اسم تايلند است.

 

آژانس مسافرتي مقتدر سير تابان پس از بررسي‌هاي دقيق تور تايلند را به مسافران خوش‌سفر خويش پيشنهاد مي‌كند كه از ميان فصل زرد و نارنجي به دنياي آرام سبز و آبي سرزمين شرق بروند و تجربه‌اي جذاب از اين سفر داشته باشند. اگر براي رفتن به اين نقطه‌از جهان برنامه‌ريزي و يا انسجام هم دشوار باشد اين امكان هستي دارد كه به‌ محض فراهم آمدن فرصت با تور لحظه آخري تايلند راهي اين سرزمين شوند.

 

بانكوك؛ بانك موزه‌ها و گالري‌هاي هنري

 

براي رسيدن به اين دنياي زيبا و يا همان مهد هنر و موزه‌هاي زيباي تور بانكوك بهترين انتخاب است. در قرن هجدهم ميلادي، ديرينكده ملي بانكوك، بزرگ‌ترين مجموعه هنر و مصنوعات تايلندي ساخته شد. اين ديرينكده پربازديد، توسط سلطان راما پنجم گشايش شد كه در آن عتيقه‌جات و هدايايي كه از پدر خويش دريافت كرده بود را به نمايش گذاشت. در بين يادگارها و اشياي اين موزه مي‌توان به مجموعه‌هاي جالب در هنرهاي تزئيني و مجموعه‌ي قومي دربرگيرنده سلاح‌هاي چيني، گنجينه‌هاي طلا، سنگ‌هاي قيمتي، ماسك‌هاي خون، عروسك‌ها، سراميك، لباس و منسوجات، صنايع‌دستي و آلات موسيقي سنتي از جنوب آسيا اشاره كرد

همان‌طور كه موزه‌ها و آثار هنري اين شهر بسيار جذاب و ديدني است، كاخ‌هاي سلطنتي هم معماري ويژه‌اي دارد كه ديد آنها مهم است. قصر سلطنتي ويمانمك، بزرگ‌ترين ساختمان عالم است كه به‌طور كامل از تيكه‌هاي طلايي ساخته شده است. اين ساختمان در پشت انجمن ملي واقع شده است. كاخ ويمانمك پيش درآمد در كوه سيچنگ در ايالت چنبوري پيمان داشت اما در سنه ۱۹۰۰ به پروانه سلطان راما پنجم، در كاخ دسيت و اخيراً هم بدست ملكه بازسازي شد.در اين كاخ علاوه بر مبلمان عتيقه، ظروف، ظروف چيني، عكس‌هاي كهنه و خاطراتي از پسينيان سلسله‌ي پادشاهان (۱۸۶۸ - ۱۹۱۰) نيز وجود دارد. نكته‌ي مهم هم اين است كه بسياري از اتاق‌ها همچنان فضاي گذشته را حفظ كرده‌اند.

 

سرزمين مشتري‌مدارترين هتل‌هاي دنيا

 

در اين شهر علاوه بر همان معماري سنتي كه سال‌هاست به بهترين شكل حفظ و نگهداري شده است، بهترين و مدرن‌ترين هتل‌هاي گيتي هم وجود دارد. مردم از سراسر جهان كه در اين شهر اقامت كرده‌اند ويژه‌ترين هتل‌ها جهان را به‌دليل دكوراسيون دروني متفاوت، خدمات مناسب و مشتري‌مداري منحصربه فرد در بانكوك ديده‌اند و به آن راي داده‌اند. به‌طوريكه بيش از ۱۰ هتل اين شهر در فهرست بهترين هتل‌هاي ساتل ۲۰۱۷ ديده مي‌شود.

هتل Oriental Residence گرد از مشهورترين هتل‌هاي بانكوك است. اگر به پيگيري يك اقامتگاه فرح‌بخش و عالي هستيد اين هتل با نزديكي به دو مركز خريد بازرگاني Siam و Silom انتخاب فوق‌العاده‌اي است. دور الي بعيد استخر شيك آن تخت‌هاي استراحت و آلاچيق‌هاي رويايي قرار داده شده است، علاوه بر اينها در اين هتل دو رستوران شيك با آشپزهاي بين‌المللي هستي دارد الي غذاي باب گرايش همه‌ي گردشگران جهان را آماده كنند.

 

پاتايا؛ مهد مراقبه و مديتيشن

 

اگر موزه‌ها و آثار هنري بي‌نظير بانكوك روحيه‌ي هنري شما را تكميل كرده، راهي پاتايا شويد. اين شهر در تقرب بانكوك است با اتوبوس ۲ ساعت اغلب گذرگاه نيست. اينجا علاوه بر اينكه دنياي فستيوال‌ها و جشن‌هاي تايلند است از نگاه مردمان  مراقبه و مديتيشن بهشت آرامش هم هست. معبد «وانسانگ وارارام» كه گرداگردش را فضاهاي سبز، باغچه‌ها و باغ‌ها، درياچه‌هاي كبير و كوچك و ساختمان‌هايي با معماري‌هاي چشم‌نواز و دل‌نواز فراگرفته يگانه از اين مكان‌هاي مقدس است كه اهل مراقبه، مديتيشن و يوگا از مدعوين ابديت اينجا هستند. درستي اين است كه اين معبد از مهمترين مراكز مديتيشن تايلند است و در اينجا هر روز هم دوره‌هاي آموزشي كوتاه‌مدت مديتيشن براي علاقه‌مندان و توريست‌ها برگزار مي‌شود.

 

با اينكه اهالي  مراقبه و مديتيشن پاتايا را بهشت روي زمين مي‌دانند، اما در كنار اين مكان‌هاي آرام، فستيوال‌ها و جشن‌هاي آن هم بسيار نامي و شگفت‌انگيز است. معمولا گردشگران با شناخت از اين برنامه‌ها در فصل‌هاي ويژه‌ي فستيوال‌ها براي سفر به اينجا برنامه‌ريزي مي‌كنند. فستيوال رنگ‌ها يگانه از مشهورترين جشن‌هاي اين شهر است كه آدم‌ها روي هم رنگ مي‌پاشند و همديگر را رنگارنگ مي‌كنند.

 

پوكت؛ جزيره‌اي سبز با شن‌هاي سفيد

 

يكي ساير از انتخاب‌هاي شما در سفر به تايلند مي‌تواند تور پوكت باشد. پوكت جادوي خوش رنگ آسيا، با رنگ‌هاي دلنواز و آرامش تقسيم است. ملت پوكت، همرنگ سرزمينشان هستند، جنس آفتاب و باد و ابرهاي آن را مي‌شناسند و سوغاتشان لبخندي است كه در دل كل به يادگار مي‌ماند. بهتر است رهسپار اينجا شويد لغايت رنگ درياها و مزه‌ي غذاهاي دريايي با ادويه‌هاي تند و بازي روشنايي و آفتاب را تجربه كنيد.

در اينجا شما فقط درختان سبز و دريايي سبزآبي، تميز و زلال مي‌بينيد. پس برنامه‌هاي ويژه‌اي براي لذت بردن شما از همه‌ي اين زيبايي‌ها پيش‌بيني شده است. مي‌توانيد با تورهاي يك يا چند روزه و يا حتي كرايه‌ي ماشين، خط ساحلي پوكت را ببينيد و يا اصلا به‌جاي ماشين با قايق خويش ميهمان جزيره‌هاي آرام و ناشناخته‌ي كناره پوكت شويد. مثلا ناخاناي جزيره‌اي در شمال شرق پوكت، جزيره‌ي تربيت مرواريد است. با سفر به اين جزيره مي‌توانيد از باغ تربيت مرواريد آن ديدن كنيد و اگر علاقه‌مند بوديد مرواريد بخريد. همچين كنار اين جزيره يگانه از سواحل بي‌نظير است كه در آب‌هاي شفافش مي‌توانيد غواصي كنيد درحاليكه شناي ماهي‌ها و ساير آبزيان را با چشمانتان به راحتي مي‌توانيد ببينيد.

 

كرابي؛ بندر ورزش‌هاي آبي

 

جزيره‌هاي زيبا و منظره‌هاي به‌ يادماندني در اين سرزمين خيلي بسيار است ولي پس از پوكت، كرابي هم يكي از ديدني‌ترين آنها است. كرابي شهر بندري تايلند است كه تقريبا  به ۱۳۰ جزيره را در خود جاي ديتا است. اين شهر، شهر آزمودن ناشناخته‌هاست. شهر ماجراجويي‌ها. در كرابي مي‌توانيد سوار قايق شويد و دل به دريا بزنيد، مي‌توانيد غواصي كنيد، مي‌توانيد صخره‌نوردي را تجربه كنيد، مي‌توانيد موج‌سواري كنيد البته كه همه‌ي امكانات ورزش‌هاي آبي در اين شهر بندري فراهم است. در كرابي محال است حوصله‌تان راز برود و يا موعد دير بگذرد! در اين شهر همه‌چيز برايتان آنقدر زود مي‌گذرد كه دست فرجام براي انجام همه‌ي تفريح‌ها و ديد جزيره‌هاي بكرش وقت مختصر مي‌آوريد.

 

زيبايي شگفت‌انگيز تايلند در ساحل آب و هواي معتدل و دائم بهاري آن كه كيفيت سفر شما متفاوت‌تر از سفرهاي ساير است. سفر به اين نقطه به شما اين امكان را مي‌دهد كه هم در كنار بازديد از بهترين و زيباترين موزه‌هاي هنري و يا مكان‌هاي مقدس با طراحي و معماري‌هاي بي همتا در آب‌هاي زلال آبي اقيانوس و يا شن‌هاي سفيد و داغ ذيل آفتاب آرام باشيد و به‌دور از فكر و يا برنامه‌هاي روزانه استراحت كنيد. اين شرايط بي‌مثال شايد در كمتر جايي به اندازه‌ي تايلند اينقدر در دسترس باشد. براي همين انتخاب بسياري از ايراني‌ها براي تعطيلات عيد تور تايلند نوروز 97 است كه بعد از جشن شروع سنه نو، با روحيه‌اي سرزنده و دلشاد به پيشواز روزهاي پيش‌روي خويش بروند.

مطالب مرتبط :

تور تايلند پاييز 96

تور تايلند آبان 96

تور تايلند آذر 96

تور تايلند زمستان 96

تور تايلند دي 96

تور تايلند بهمن 96

تور تايلند اسفند 96

تور تايلند نوروز 97

امتیاز:
بازدید: 49
برچسب:
:
[ 1396/8/22  ] [ ۱۲ ] [ netkiish ] [ ]

icon-openbook درباره تور تايلند :

تور تايلند

تايلند ، سرزمين لبخندهاست. اين كشور قشنگ در جنوب شرق آسيا قرار گرفته است. پايتخت تايلند ، شهر بانكوك است كه پرجمعيت ترين شهر آن نيز به شمار ميرود. آيين بيش از 95 درصد ملت تايلند ، بودايي است. از شهرهاي مهم كشور گردش پذير تايلند مي توان به بانكوك ، پاتايا ، پوكت و ساموئي اشاره كرد.

واحد پول تايلند بات است كه با نشان اختصاري THB نمايش داده ميشود.

از جشنواره هاي مهم تايلند ميتوان به جشنواره لوي كارتونگ ، جشنواره چترها ، جشنواره چيانگ ماي ، جشنواره گل ، جشنواره آب و جشنواره موسيقي اشاره كرد در ضمن وجود غذاهاي متنوع و سازگار براي هر نوع ذائقه اي قطعاً نگراني شما بابت خوراك را برطرف خواهد كرد و شما را شگفت زده ميكند.

پاتايا در جنوب شرقي بانكوك پيمان داد. نم آن به ويژه در فصل‌هاي گرم و باراني ،بسيار بالا است ولي به هر حال تفريحاتي چون شنا، اسكي روي آب، جت اسكي، موج سواري، قايق سواري و غواصي كار هر روزه گردشگران است. باغ وحش و باغي پر از گل‌هاي رنگارنگ و درختان گوناگون استوايي، آكواريوم تونلي در پايين آب، خانه چوبي 105 متري، تماشاي تئاتر و نهايتاً مراكز خريد بزرگ، گردشگران را به سوي خويش مي‌خواند.

در پوكت ، اين جزيره بزرگ ، شما مي‌توانيد قايق‌سواري كنيد يا يك سقوط آزاد پرهيجان را تجربه كنيد. مي‌توانيد از وسط درختان دوچرخه سواري كنيد يا از موتور چهارچرخ براي اين كار كاربرد كنيد. حتي مي‌توانيد فيل سواري كنيد.

بانكوك كه پايتخت تايلند است معماري امروزين را در كناره سنتي به نمايش گذاشته است. كاخ‌ها، موزه‌ها، رستوران‌ها، معابد، رودخانه چائوپرايا و رودخانه كواي، بازار شناور و ... از امكانات تفريحي اين شهر است.

در نهايت رهنمود ميكنيم تور تايلند را حتي براي يكبار هم كه شده تعبيه كنيد و سفر به اين مملكت قشنگ را تجربه كنيد. همسفر ارائه دهنده و مجري مستقيم تور تايلند ، تور بانكوك ، تور پاتايا ،تور پوكت ، تور ساموئي ، تورهاي تركيبي بانكوك پاتايا ، پاتايا پوكت و ... با پروازهاي متنوع ميباشد.

مطالب مرتبط :

تور تايلند پاييز 96

تور تايلند مهر 96

تور تايلند آبان 96

تور تايلند آذر 96

تور تايلند زمستان 96

تور تايلند دي 96

تور تايلند بهمن 96

تور تايلند اسفند 96

تور تايلند نوروز 97

امتیاز:
بازدید: 38
برچسب:
:
[ 1396/8/20  ] [ ۰۹ ] [ netkiish ] [ ]

۱۰ جاذبه گردشگري قشنگ در بانكوك، پايتخت تايلند

بانكوك گرد از شهر‌هاي پرجمعيت كشور تايلند و پايتخت آن است. در اين شهر ۸ ميليون تن زندگي مي‌كنند و در اين متروپل نيز ۱۴.۵ ميليون جمعيت هستي دارد. همه ساله ۱۶ ميليون نفر به تايلند سفر مي‌كنند و به همين انگيزه احد از شهر‌هاي توريستي دانشمند به احصاييه مي‌رود. بانكوك شهر زياد بزرگي است و جاذبه‌هاي توريسم زيادي نيز در آن هستي دارد. به اتفاق كجارو باشيد لغايت با ۱۰ جاذبه برتر گردشگري در اين كشور آشنا شويم.

Wat Arun به معناي معبد سپيده دم است و مكاني براي بودائي‌ها به شمار مي‌رود. معبد يادشده در غرب رودخانه Chao Phraya قرار دارد. Wat Arun احد از زيباترين معابد بانكوك است كه ساختار منحصربه‌فردي دارد. به علت طراحي قشنگ و قرارگيري آن در كناره رودخانه، معبد Wat Arun مي‌تواند براي بسياري از گردشگران جالب باشد. علاوه‌براين بازديدكنندگان مي‌توانند به سقف اين معبد بروند و از آنجا به تماشاي منظره‌اي زيبا از رودخانه و شهر بپردازند. در واقعيت اين معبد سوي رودخانه و در مقابل Wat Pho – كه گرد از نماد‌هاي بانكوك است – پيمان دارد و با اين اوصاف مي‌توانيد از هر دو فضا بازديد كنند. عبور از رودخانه نيز فقط چند دقيقه از وقتتان را به خويش گزين كردن خواهد داد. اين معبد در واقع نمادي براي بانكوك و تايلند به حساب مي‌آيد - مترجم

 

 كاخ بزرگ (Grand Palace) و Wat Phra Kaew

 

 

كاخ بزرگ بانكوك در ناحيه باستاني اين شهر پيمان گرفته است و يكي از معروف‌ترين جاذبه‌هاي توريسم در اين شهر به شمار مي‌رود. ساخت اين بنا به سال ۱۷۸۲ مربوط مي‌شود كه به مدت ۱۵۰ سال، سلطان تايلند در آن حيات مي‌كرد. داخل اين قصر بزرگ، ساختمان‌هاي قابل توجه زياد زيادي وجود دارد كه تمامي باعث مي‌شود قصر بزرگ بانكوك ساختار پيچيده‌اي داشته باشد. يگانه از معروف‌ترين بناهاي موجود در اين كاخ، Wat Phra Kaew است كه معناي معبد زمرد بودا را دارد. البته بايد توجه داشت كه براي بازديد از اين كاخ و معبد آن بايد پوشاك مرسوم را به تن كنيد. اين پوشاك براي آقايان دربرگيرنده شلوار و پيراهن آستين بلند به همراه كفش است و خانم‌ها نيز بايد دامن بلند به بدن كنند. البته چنانچه لباس شما اين شرايط را نداشته باشد، مي‌‌توانيد جامه پسنديده را از مكان‌هاي بيرون كاخ كرايه كنيد.

 

 بازار واپسين،انجام هفته‌ي Chatuchak

Chatuchak يك بازار بزرگ در تايلند است كه فرنام بزرگترين بازار پايان هفته‌ي عالم را نيز به دست آورده است. اين بازار داراي ۱۵ هزار مغازه است كه در روزهايي كه مفتوح هستند، ۲۰۰ هزار نفر از آن‌ها بازديد مي‌كنند. اين بازار هفتگي گرد از جاذبه‌هاي دوست داشتني گردشگري در بانكوك است كه كم و بيش تمام گردشگران بانكوك از آن نيز بازديد مي‌كنند. اين بازار فرنام بزرگترين بازار خياباني را نيز دارد.

 

Wat Pho

Wat Pho يا همان معبد بوداي خميده – طويل كشيده و دست خود را پايين سر خويش پيمان داده – است كه زيبايي بسياري دارد و در ناحيه كهن بانكوك پيمان گرفته است. اين معبد با مجسمه بوداي دراز خميده خويش شهرت مكشوف كه اين مجسمه نيز ابعاد زياد بزرگواري دارد و طول آن ۴۶ متر است. توجه داشته باشيد كه اين معبد در فاصله مقداري از قصر كبير قرار گرفته و با عبور از رودخانه نيز مي‌توانيد به بازديد از Wat Arun نيز برويد.

 

 رودخانه Chao Phraya

رودخانه Chao Phraya از شهر بانكوك عبور مي‌كند و در پايان به كنداب تايلند ته مي‌شود. رودخانه مذكور يگانه از ويژگي‌هاي اصلي شهر به حساب مي‌آيد و سوار شدن به قايق‌ها در اين رودخانه گرد از كار‌هاي متداولي است كه گردشگران از طريق آن مي‌توانند با بانكوك اغلب آشنا شوند. در يك سمت از اين رودخانه آسمان خراش‌هاي كبير پيمان دارد كه در درازا رودخانه كشيده شده‌اند و در سمت ساير نيز بعضي از مردم محلي در خانه‌هاي چوبي حيات مي‌كنند.

 

 بازارچه‌هاي شناور

بازارچه‌هاي شناور يكي از بازارهاي محلي هستند كه در آن وسايل مختلف، ميوه، سبزيجات و غذاهاي تايلندي به فروش مي‌رسد. البته در بانكوك بازارچه‌هاي شناور زيادي هستي دارد كه محبوب‌ترينِ آن‌ها Domneon Saduak اسم دارد. اين بازارچه در ناحيه Ratchaburi پيمان گرفته است. گردشگران مي‌توانند از طريق قايق به كانال‌هاي باريكِ موجود در اين بازارچه‌ها بروند. قابل ذكر است كه گردشگران زيادي نيز در اين ناحيه حضور دارند و حال‌ و‌ هواي زياد نكويي در آٖن حاكم است. بازديد از اين بازارچه ممكن است نيم‌روز به طول انجامد.

 

خيابان Khaosan

شايد بتوان گفت كه Khaosan معروف‌ترين خيابان در بانكوك است. اين خيابان درازا كوتاهي دارد و حدود ۱ كيلومتر است كه در شمال قصر كبير قرار گرفته است. گردشگران در اين خيابان مي‌توانند در مكان‌هاي ارزان‌قيمت ماندن كنند و بسياري از آژانس‌هاي مسافرتي نيز در اين ناحيه قرار گرفته‌اند. در خيابان Khaosan افراد مي‌توانند هر وسيله‌اي را پيدا و خريداري كنند.

 

مركز خريد MBK، بانكوكMBK احد از مراكز خريد تايلند است كه ابعاد زياد بزرگي دارد و احد از بهترين‌ها به حساب مي‌آيد. اين مركز خريد ۸ طبقه دارد كه رويهمرفته ۲ هزار فروشگاه و رستوران در آن پيمان گرفته‌اند. مركز MBK روزانه ۱۰۰ هزار بازديدكننده دارد. بيشتر فروشگاه‌هاي موجود در اين مركز خريد متعبر هستند و كسان كم و بيش مي‌توانند با گمان آسان از اين مركز خريد وسايل باره نيازشان را خريداري كنند.

 

خيابان Yoawarat (محله‌ي چيني‌ها)

خيابان Yoawarat، محله چيني‌هاي بانكوك است كه البته يكتا از جاذبه‌هاي گردشگري اين شهر نيز به شمار مي‌رود. يكتا از دلايلي كه اين خيابان شهرت يافته، به هستي رستوران‌هاي بسيار در آن باز مي‌گردد.

 

خانه‌ي جيم تامپسون (Jim Thompson)

جيم تامپسون (Jim Thompson) يك بازرگان آمريكايي بود كه شركتي در خصوص ابريشم داشت. اين فرد به عنوان سرگرمي، يادبود ها هنري جنوب‌غربي آسيا را جمع‌آوري مي‌كرد. در حال حاضر خانه وي به علت گردآور گسترده‌اي از يادگارها هنري كه در آن وجود دارد، تبديل به موزه‌اي جالب براي گردشگران شده است و گرد از محبوب‌ترين جاذبه‌هاي گردشگري بانكوك به حساب مي‌آيد. 

مطالب مرتبط :

تور تايلند پاييز 96

تور تايلند مهر 96

تور تايلند آبان 96

تور تايلند آذر 96

تور تايلند زمستان 96

تور تايلند دي 96

تور تايلند بهمن 96

تور تايلند اسفند 96

تور تايلند نوروز 97

امتیاز:
بازدید: 33
برچسب:
:
[ 1396/7/29  ] [ ۱۲ ] [ netkiish ] [ ]

تايلند، آنچه بايد بدانيد

 

تايلند در جنوب شرقي آسيا با طبيعت فوق‌العاده سرسبز، معابد بودايي، سواحل مرجاني، درياي زلال، هزينه‌ي پسنديده حمل‌ونقل و خوردوخوراك، خريد باصرفه و تورهاي ماجراجويانه، مقصدي جذاب براي گردشگران سراسر دنياست. بانكوك، پايتخت اين كشور، تا بخواهيد جاذبه‌ي گردشگري دارد. اما اگر طالب خريد به‌صرفه و لذت‌بخش هستيد، تور تايلند دقيقا پسنديده شماست. تور تايلند به صورت تور بانكوك، تور پاتايا و تور پوكت برگزار مي‌شود، اما براي اين‌كه اغلب بهتان خوش بگذرد، مي‌توانيد تور تركيبي بگيريد و بعد از سياحت در بانكوك، در سواحل زيباي پوكت يا پاتايا تني به آب بزنيد و از زيبايي‌ها و امكانات اين شهرهاي ساحلي لذت ببريد.

 

جاذبه‌هاي گردشگري

 

تايلند مملكت معبدهاست. در تمام شهرهاي اين كشور معابد بودايي را پيدا مي‌كنيد، معبد بوداي زمردين، معبد بوداي زرين و معبد بوداي خوابيده از مشهورترين معابد بانكوك هستند. بازار چيانگ‌ماي از معروف‌ترين و بزرگ‌ترين بازارهاي خياباني دانشمند است كه چه هوا آفتابي باشد چه باراني، از بامداد تا شب در سطح خيابان داير مي‌شود و اجناسي را با قيمت‌هاي بسيار نكوداشتن در اين بازار پيدا مي‌كنيد. سواحل و جزيره‌هاي تايلند هم براي خودشان عالم متفاوتي از تفريح و سرگرمي‌اند كه تجربه‌ي ماندن در آن‌ها سفرتان را دلپذيرتر مي‌كند.

 

تجربه‌هاي هيجان انگيز سفر

 

مردم تايلند مانند بيشتر كشورهاي جنوب شرق آسيا براي حمل‌ونقل داخل شهري از موتور سه‌چرخه استفاده مي‌كنند كه به آن «توك‌توك» مي‌گويند. با كرايه‌ي دوچرخه يا موتورسيكلت يا به كارگيري توك‌توك مي‌توانيد با هزينه‌ي كمي، رفت‌وآمد شهري را به يك ماجراجويي هيجان‌انگيز تبديل كنيد. ديدار از مزرعه‌ي كروكوديل‌ و مزرعه‌ي مارها هم در بانكوك هم تجربه‌ي هيجان‌انگيزي است. اما اگر خريد هيجان‌انگيز مي‌خواهيد، بازار شناور بانكوك با فروشنده‌هاي توي قايق‌هاي شناور روي آب بهترين گزينه‌ي پيش روي شماست.

مطالب مرتبط :

تور تايلند پاييز 96

تور تايلند مهر 96

تور تايلند آبان 96

تور تايلند آذر 96

تور تايلند زمستان 96

تور تايلند دي 96

تور تايلند بهمن 96

تور تايلند اسفند 96

تور تايلند نوروز 97

امتیاز:
بازدید: 29
برچسب:
:
[ 1396/7/24  ] [ ۰۸ ] [ netkiish ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 41
دیروز : 25
افراد آنلاین : 1
همه : 16668
چت باکس
امکانات وب